I ove godine u Kaštel Kambelovcu održana je humanitarna Zelena fešta, u organizaciji udruge Kućica sretnog djetinjstva i KUD-a Karol Wojtyla na kojoj su brojne udruge grada Kaštela predstavile svoj rad. Među sudionicima bile su i predstavnice našeg društva.

Naši članovi su predstavili planinarsku opremu i približili posjetiteljima ljepotu planinarenja i boravka u prirodi. Posebnu čar prezentaciji dale su i slatke delicije koje su pripremile naše vrijedne članice, a naša Maja je s osmijehom volontirala tijekom cijele fešte, pokazujući pravi duh nesebičnosti.

Ovim sudjelovanjem još jednom smo pokazali kako planinari nisu samo ljubitelji prirode, već i ljudi koji njeguju humanost i socijalnu osjetljivost, spremni pomoći i dati svoj doprinos zajednici.

Tijekom fešte prikupljala su se sredstva za Udrugu tjelesnih invalida Kaštela, a cijeli događaj još jednom je potvrdio snagu solidarnosti i suradnje među građanima Kaštela.

 

 

Galerija (+ 7 slika)