Ugodan prosinački dan bio je idealan za planiranu radnu akciju uređenja doma i okoliša doma.
Tridesetak naših članova odazvalo se akciji i odlučilo posvetiti slobodnu subotu dobrobiti društva.
Kad se male ruke slože, uistinu se puno toga može…
Napravljeni su važni kozmetički zahvati na unutarnjem i vanjskom dijelu doma – od brušenja i lakiranja stolova, promjene rasvjete, čišćenja svih prostorija do uređenja okoliša (čišćenje lišća, prehrana biljaka i sl.). U sklopu akcije započeli smo s provođenjem dvaju projekata – uređenje oružarnice i sjeverne strane doma.
Na vrata spavaonica postavljeni su natpisi s nazivima okolnih vrhova i lokaliteta. Sada se naši gosti mogu i educirati dok uživaju u preuređenim i dotjeranim spavaonicama. Pločice s nazivima dio su nedavno realiziranog projekta koji dokazuje da sitnice čine razliku.
Osim natpisa na vratima, svi ključevi spavaonica imaju ključeve s pripadajućim privjescima.
Ponuda društva  obogaćena je prigodnim magnetima koji se mogu kupiti u domu.
Trebamo li naglasiti da je nakon ove akcije naš prekrasni dom još ljepši?
Akcija je završena izvrsnim ručkom koji su pripremili naši domari Marko i Mara.
Rad je u ovom slučaju bio pravi užitak i odmor, a u plodovima akcije uživat će mnogi članovi društva.