Naša vrijedna vodička sekcija osmislila je plan izleta za 2022. godinu. Biokovo, Mosor, Kozjak, kaštelanska polja, Kamešnica, Velebit, ali i… Papuk, Bjelolasica, Petrova gora… Nema čega nema – pogled na plan izleta izaziva pravo uzbuđenje u glavi i nogama svakog iskonskog planinara. U plan izleta uvrštena su i dva prijedloga članova društva (od pet pristiglih na službenu stranicu).

Raduje nas što i ove godine našim članovima možemo ponuditi raznolik plan i program, različite težine i kondicijske zahtjevnosti. Pokušali smo ujedno obuhvatiti sve važnije planinarske datume u prijateljskim društvima.

Nadamo se da će svatko pronaći nešto za sebe te da će nam 2022. godina donijeti niz lijepih planinarskih trenutaka!