S obzirom na nove epidemiološke mjere obavještavamo sve članove, posjetitelje i planinare da će planinarski dom Malačka biti zatvoren od 28. studenoga do 21. prosinca 2020. g.

– Od subote smo primorani zatvoriti svoja vrata. Nadamo se da će građani biti odgovorni, broj zaraženih i hospitaliziranih sve manji te da će se mjere ublažiti do Božića te da ćemo još u ovoj godini ponovno primiti goste i posjetitelje – kazao  je domar Marko Topić za Portal grada Kaštela.

Što se tiče izleta, oni se odvijaju prema planu, ali s ograničenim brojem izletnika te pod posebnim mjerama. Iz HPS-a pozivaju sve planinare da ne odustanu od planinarenja, ali da im zaštita zdravlja bude na prvome mjestu. Više o mjerama koje su na snazi možete pročitati na poveznici Zaštita zdravlja na prvome mjestu.

Svim našim članovima i ljubiteljima prirode želimo da ostanu pozitivnog duha, ali s negativnim rezultatima testa na Covid-19.

Čuvajte sebe i druge!