Udruga Kućica sretnog djetinjstva, ove nedjelje je, u Kaštel Kambelovcu organizirala humanitarnu “Zelenu feštu”. U prekrasnom Dudanovom parku međusobno smo se upoznavali i povezivali, i uživali u prezentaciji profesionalnih vještina raznih udruga i službi, a sve s humanim ciljem.

Ove godine cilj je bio prikupljanje novčanih sredstava za obitelj iz Kaštela, a riječ je o samohranoj majci petero djece, od kojih je dvoje iz autističnog spektra.

Među humanitarnim akterima bilo je i naše Društvo, a naši vrijedni članovi su pekli razne slastice, donijeli rashlađene sokove, a među prodajnim artiklima našli su se i suveniri s logom našeg društva. Prodaja je bila i više nego uspješna te smo sretni što smo još jednom doprinijeli jednoj ovako velikoj humanitarnoj akciji, pokazali da smo uvijek spremna odazvati se na pomoć, vrednujući humanost i socijalnu osjetljivost kao jedne od najljepših ljudskih osobina.

Hvala našim vrijednim članovima i udruzi Kućica sretnog djetinjstva!

Galerija (+ 3 slika)