Slažemo dojmove i pokušavamo pronaći prave riječi za apsolutno divne vijesti koje želimo podijeliti s vama.

Ponosni smo do neba na ovo naše društvo, radimo zadnjih godina sa srcem i guštamo u svakom trenu, a kako ne bismo zaboravili što smo sve napravili pobrinuo se HPS.

Naime, Izvršni odbor HPS-a svake godine dodjeljuje godišnju nagradu udrugama, akcijama i pojedincima koji su se istaknuli svojim rezultatima. Na temelju praćenja rada iz kojeg je vidljiv konkretan doprinos, našem društvu dodjeljene su čak dvije nagrade;

1. U kategoriji najbolji domaćin planinarskog objekta nagrada je dodjeljena bračnom paru Mari & Marku Topić.
2. U kategoriji najbolja planinarska udruga nagrada je dodjeljena HPD Malačkoj

Ovim putem čestitamo svima vama dragi članovi, jer Malačka ste svi vi, i ova nagrada pripada svakome od vas!

Najveće čestitke idu našim domarima. Ti ljudi su ovo itekako zaslužili. Dom na Malačkoj je na ponos i radost svima nama, a Mara i Marko imaju najveće zasluge za to! Ljudi koji svakog gosta prime i ugoste puna srca i raširenih ruku, koji brinu o našem domu kao o svom vlastitom i radi kojih smo bezbrižni kada je briga oko doma u pitanju!

Hvala Hrvatskom planinarskom savezu, hvala i svima vama dragi prijatelji koji ste sve ove godine uz nas!

Što reći, nego nastavimo ovako i dalje, a ljepše čestitke za nadolazeće blagdane od ove ne možemo zamisliti!

Upravni odbor HPD-a Malačka