Dragi članovi,

HPD Malačka 23.10.2022. organizira prvi dječji izlet.

Na izletu mogu sudjelovati sva djeca u dobi od 7 do 15 godina a članstvo u HPD Malačkoj nije uvjet za sudjelovanje.

Djecu je potrebno dovesti na željezničku stanicu u Kaštel Starom u nedjelju, 23.10., u 8:00 h. Vlak polazi u 8.10 h a cijena dječje karte, do Labina, iznosi 6 kn. Djeci je potrebno spremiti mali ruksak ,vodu, marendu i novac za kartu.

Djeca će biti u pratnji iskusnih, licenciranih vodiča te planinara koji imaju dugogodišnje iskustvo boravka u planinama. Povratak je planiran u poslijepodnevnim satima.

Nadamo se da će ovaj kreativno osmišljeni izlet potaknuti dječju maštu te da će nam se pridružiti i na budućim izletima koje pažljivo pripremamo za njih.

Prijavite svoje dijete za sudjelovanje našim vodičima što prije jer je broj djece ograničen.

Sve informacije nalaze se na plakatu u prilogu.