Dragi članovi zadovoljstvo nam je pozvati vas na 24. Memorijalni skup planinara

“Ivica Plazonić”

koji će se održati od 14. do 16. srpnja 2023. godine u Masnoj Luci.

Ovaj jedinstveni skup svake godine privlači sve više planinara koji dolaze uživati u ljepotama Parka Prirode Blidinje, večernjim druženjima, usponima i natjecanjima u starim igrama.

Svaki ovakav skup prilika je za nova iskustva i nova poznanstva a mi smo sretni što već godinama uspijevamo, uz pomoć i suorganizaciju naših prijatelja iz HPD Pločno, očuvati živom uspomenu na našeg dragog Ivicu Plazonića.

Ukoliko ima članova koji ne žele kampirati ( potreban vlastiti šator, vreća i karimat) smještaj je moguće rezervirati u objektu Parka Prirode Blidinje koji se nalazi u neposrednoj blizini planinarskog doma Blidinje (dom je popunjen).

Smještaj u objektu Parka Prirode Blidinje možete rezervirati pozivom na broj + 387 63874 878 Tomo Zelenika.

Plan i program nalaze se na plakatu u prilogu, prijave nisu potrebne, a za sve informacije i eventualne nejasnoće možete se javiti tajnici društva🥰.