Dragi članovi,

HPD Malačka 13.11. 2022. organizira drugi dječji izlet.

Na izletu mogu sudjelovati sva djeca u dobi od 7 do 15 godina a članstvo u HPD Malačkoj nije uvjet za sudjelovanje.

Djecu je potrebno dovesti na željezničku stanicu u Kaštel Starom u nedjelju, 13.11.2022. u 8:50 h. Polazak je u 9:00h sa željezničke stanice u Kaštel Starom stazom prema planinarskom domu na Malačkoj.  Djeci je potrebno spremiti mali ruksak ,vodu i marendu .

Djeca će u pratnji iskusnih, licenciranih vodiča te planinara koji imaju dugogodišnje iskustvo boravka u planinama posjetiti  i lokvu Birnjaču. Povratak  na planinarski dom planiran je u poslijepodnevnim satima .

Veliki odaziv djece na prvom dječjem izletu motivacija nam je da nastavimo s ovakvim projektima na obostrano zadovoljstvo.

1. Nadamo se da će ovaj kreativno osmišljeni izlet potaknuti dječju maštu i zaigranost te da će nam se pridružiti i na budućim izletima koje pažljivo pripremamo za njih.

Prijavite svoje dijete za sudjelovanje našim vodičima što prije jer je broj djece ograničen.

Sve informacije nalaze se na plakatu u prilogu.