Na kraju svake godine lzvršni odbor Hrvatskog planinarskog saveza tradicionalno priređuje svečanu Novogodišnju sjednicu na kojoj se, uz osvrt na rad u posljednjih 12 mjeseci, dodjeljuju godišnje nagrade udrugama i pojedincima koji su se istaknuli planinarskim radom i ostvarenjima u tekućoj godini.

Naši Mara i Marko Topić jučer su prisustvovali sjednici i preuzeli dvije nagrade:

1️⃣ Zbog iznimnog truda i rada na svim poljima planinarstva te aktivnog djelovanja u promociji planinarstva,
uređenju planinarskog doma i organizaciji niza aktivnosti – u kategoriji najbolja planinarska udruga.

2️⃣ Za cjelokupan srdačan odnos i angažman u prihvatu planinara i uređenju planinarskog doma – u kategoriji najbolji domaćin planinarskog objekta

Još jednom hvala našim nominatorima, kao i Izvršnom odboru HPS-a čijom smo odlukom dobili ove nagrade.

Čestitamo svim drugim zaslužnim udrugama i pojedicima na dobivenim nagradama!