Dragi članovi od 15. do 17.07.2022. održava se 23.memorijalni skup planinara u Masnoj Luci u organizaciji HPD Pločno i HPD Malačka.

Konačno smo dočekali da ovaj skup bude organiziran bez tereta pandemije i ograničenja broja sudionika stoga vas pozivamo sve da nam se pridružite na ovom jedinstvenom skupu.

Pohvale našoj ekipi koja je sudjelovala u organizaciji kao i našim suorganizatorima i prijateljima iz HPD Pločno koji nam pomažu očuvati živom uspomenu na našeg dragog Ivicu Plazonića.

Plan i program nalaze se na plakatu u prilogu a za sve nejasnoće možete se javiti tajnici društva.

Ukoliko ima članova koji ne žele kampirati smještaj je moguće rezervirati u objektu Hajdučke Vrleti +387 63 304 603 te u planinarskom domu Orlova stina +387 63 330 420

Ove godine neće biti moguće rezervirati smještaj u pl.domu Blidinje zbog velikog broja volontera koji sudjeluju u projektu a čiji je smještaj predviđen u tom domu.