Za vrijeme Mihovilskih dana grad Trilj procvjeta i postaje središte susreta, trgovine i zabave.

Upravo u sklopu Mihovilskih dana, planinarsko društvo Jelinak iz Trilja organizira tradicionalne Mihovilske dane planinara koji u okrilju Kamešnice okupe mnoštvo planinara iz brojnih planinarskih udruga.

Ovogodišnjem susretu prisustvovali su i naši članovi. Domaćini su organizirali uspon na najviši vrh Kamešnice, Konj 1856 m. Na vrh smo išli takozvanom starom stazom, a spustili smo se kružno grebenom ispod Kruga na Livadice i natrag na sklonište sv. Mihovil. Tamo su nas domaćini dočekali s okrjepljujućim grahom i pićem.

Zahvaljujemo se domaćinima i našim dragim prijateljima iz PD Jelinak Trilj, na uvijek lijepom gotoprimstvu te im čestitamo na još jednoj uspješnoj i lijepo organiziranoj planinarskoj manifestaciji.