Dragi članovi,

zbog pandemije koronavirusa a u skladu s preporukama Nastavnog zavoda za javno zdravstvo i Stožera civilne zaštite SDŽ ali u prvom redu zbog sigurnosti svih nas otkazujemo sastanke Izvršnog odbora(do daljnjega) i redovnu Skupštinu koja se trebala održati krajem ožujka/ početkom travnja.

Trebamo se ponašati odgovorno radi sebe i drugih.

Što se tiče održavanja izleta pratit ćemo situaciju i na vrijeme vas obavijestiti.

Svi projekti koji su pokrenuti i sve aktivnosti društva za sada su stavljeni u stanje mirovanja dakle članovi dragi nema mjesta panici ali odgovorno ponašanje i oprez prvenstveno zbog sebe a onda i zbog drugih.Svi smo mi ljudi i teško bi živjeli sa spoznajom da smo svojim neodgovornim ponašanjem zarazili osobu iz rizične skupine.